Pavel Březina

Zpěvák, hráč na klávesové nástroje, hudební skladatel, textař a producent Pavel Březina je uměleckým vedoucím kapely Showband. Má na svém kontě spolupráci s mnoha českými i zahraničními interprety.

Několik let hrál se skupinou Argema, s níž natočil „zlaté“ album „ Poprvé“ ( 1993 ). K jeho nejznámějším autorsko – interpretačním skladbám patří bezesporu hit „Jarošovský pivovar“, dále „Milión snů“, „Dívčí pláč“, „Láska je sen“ či „Zůstávám“.

V letech 1999–2002 žije na ostrově Mallorka a je členem populární rakouské kapely Michi´s Party Band. Společně koncertují po celé Evropě. Na kontě mají dvě alba: „Latino“ ( 2000 ) a „Bolero“ ( 2001 ).

V roce 2002 se podílí na natáčení „cédéčka“ Michala Davida „Abnormální hic“. Působí také v doprovodné kapele Michala Davida, se kterou koncertuje v roce 2005 v americkém Chicagu!

Za zmínku jistě stojí i hostování s nejúspěšnější Beatles revivalovou skupinou světa – slovenskými The Backwards.

Jako člen doprovodné kapely Meryland stříbrné Superstár 2011 Gabriely Gunčíkové se objevuje na televizních obrazovkách (např. Ceny Anděl 2011), nebo se na velkých koncertech potkává na jednom pódiu s takovými jmény, jako jsou Karel Gott, Olympic, Desmod, Wanastowi vjecy či Kabát!

Pavel Březina je také majitelem profesionálního nahrávacího studia Golden Apple Zlín, ve kterém natáčí nejenom rádiové a televizní spoty, ale produkuje a komponuje písně mnoha žánrů. S umělci, se kterými spolupracoval, či průběžně spolupracuje uveďme namátkou: Stanislav Hložek, Věra Špinarová, Markéta Poulíčková, Daniela Šinkorová, Dita Brlicová Rozumková, Karel Markytán či Alžběta Kolečkářová.